• 28 lutego 2024

Sezon na targi już za nami. Dla większości z nas większość zjazdów odbywa się w ciągu najbliższych 6-8 miesięcy. Być może planujesz właśnie wyjazd na kolejne targi, aby zaprezentować swoją firmę i jej innowacje. Planowanie wyjazdu na targi wymaga wiele pracy i nawet najbardziej spostrzegawczy perfekcjonista czasem zapomina o spakowaniu pewnych rzeczy na swoje stoisko. Są to przedmioty, o których nie myśli się podczas pakowania. Są to sprzęty, o których nie zdajesz sobie sprawy, dopóki nie rozstawisz swojego stoiska lub, co gorsza, nie zobaczysz ich na stoisku konkurencji na targach. [Grumpy Face]

Aby do tego nie dopuścić, wymieniliśmy 5 najważniejszych przedmiotów, o których ludzie zapominają zabierać na targi.

Powiązane: 11 spostrzeżeń, które pomogą Ci rozpocząć targi

Kolekcjoner wizytówek

Na targach jest mnóstwo ludzi. Duh. Jest też wiele osób, które mają wizytówki. I znowu to samo. Dlatego zaskakujące jest, że wielu wystawców nie przynosi na swoje stoisko czegoś do zbierania wizytówek!

Wszystkie te osoby to potencjalne kontakty. Zwłaszcza jeśli pojawią się na Twoim stoisku, są już w połowie drogi w dół Twojego lejka marketingowego. Upewnij się, że masz sposób, w jaki mogą oni po prostu zostawić swoją wizytówkę, abyś mógł później zaktualizować swoje kontakty.

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie można przynieść, jest szklana miska na ryby. Poważnie! Przynieś szklaną miskę z rybkami i ustaw ją na stole swojego stoiska. Możesz nawet zorganizować małą loterię, w której wystarczy, że odwiedzający wrzucą swoją wizytówkę do miski, a będą mogli coś wygrać. Miska będzie się zapełniać przez cały dzień, a dla innych odwiedzających targi będzie to informacja, że Twoja firma jest "poppin" lub "light", czy jakkolwiek to się teraz nazywa.

Dobra rada: Przynieś także stojak na wizytówki, aby wyeksponować swoje wizytówki i wizytówki wszystkich kolegów, którzy będą na targach.

Przedmioty promocyjne/swag

Uwielbiam darmowe rzeczy. Ty uwielbiasz darmowe rzeczy. Ludzie w ogóle uwielbiają darmowe rzeczy. Jedną z najlepszych rzeczy związanych z wyjazdami na targi są te wszystkie darmowe rzeczy, z którymi nieuchronnie się wychodzi, czasem trzeba je odesłać do domu, żeby nie wliczały się do opłat za bagaż.

Najdziwniejsze jest to, że niektóre firmy nie zabierają ze sobą gadżetów reklamowych. Nie muszą one być drogie. Może to być nawet zwykły długopis, ale nie zapomnij zabrać ze sobą czegoś, co będzie przypominało ludziom o Twojej marce. Chcesz, aby po zakończeniu targów, gdy będą wracać do domu, pamiętali o wizycie na Twoim stoisku.

Markowy obrus

Nie ma nic bardziej przygnębiającego niż wejście na stoisko, na którym firma ma wymyślne znaki, wymyślne monitory, a nawet wymyślne gadżety, ale na środku stoi zwykły biały plastikowy stół. Odrzuca to całe stoisko i nie robi nic, aby promować Twoją markę.

Można to łatwo naprawić. Wystarczy, że przykryjesz stół czymś! Aby uzyskać dodatkowe punkty, spraw, aby był to markowy obrus z Twoim logo, które będzie wyraźnie widoczne dla odwiedzających stoisko. Zadziwiające jest to, że wiele firm zapomina o wykonaniu tego prostego kroku, więc nie bądź taką marką!

Powiązane: 4 wskazówki, które sprawią, że Twoje stoisko targowe będzie "sensacyjne".

Przybory do pisania

Na targach wykonuje się zaskakująco dużo czynności związanych z pisaniem. Niezależnie od tego, czy chodzi o zapisywanie informacji kontaktowych, czy robienie notatek podczas panelu, nie można przejść przez całe targi bez jakiegoś przyboru do pisania.

Warto jednak zabrać ze sobą nadmiar długopisów lub ołówków, aby ich nie zabrakło i aby zawsze mieć jak zanotować informacje. W ten sposób możesz być źródłem informacji dla tych, którzy zgubili długopisy! To świetna taktyka, dzięki której zostaniesz zapamiętany!

Przekąski, zarówno dla Ciebie, jak i dla gości

Spójrzmy prawdzie w oczy: wystawienie się na targach to ciężka praca. Równie trudno jest uczestniczyć w targach i zobaczyć wszystko, co chciałoby się zobaczyć. A ponieważ nie wymyśliliśmy jeszcze, jak zamienić się w roboty, głód jest nadal problemem, który musimy rozwiązać.

Niestety, ile razy zdarzyło Ci się być na stoisku i zdać sobie sprawę, że nie ma tam nic do przekąszenia? Prawdopodobnie częściej niż zwykle, jeśli jesteś podobny do większości ludzi. Niezależnie od tego, czy dostawca cateringu znajduje się po drugiej stronie podłogi konwentu, czy też jesteś po prostu zbyt popularny, aby mieć czas na przerwę, upewnij się, że masz na pokładzie przekąski.

Jeśli chcesz, aby Twoje stoisko naprawdę przyciągało wzrok, przygotuj przekąski dla odwiedzających! Na takich imprezach wszyscy są głodni. Bądź dla nich bohaterem i nie zapomnij przynieść jedzenia!

Wiemy, że planowanie targów jest trudne. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Pozwól, aby firma Ironmark pomogła Ci zdjąć ten ciężar. Będziemy naszym partnerem i wykonamy ciężką pracę, abyś nie zapomniał o żadnym z tych istotnych elementów. Skontaktuj się z nami już dziś!

Top