• 24 kwietnia 2024

Z każdym nowym rokiem pojawiają się nowe możliwości. Wystawy prezentują nowe produkty, usługi i firmy. Jeśli wystawiasz się lub nawet odwiedzasz targi lub wydarzenie branżowe, upewnij się, że w pełni wykorzystujesz je z odpowiednim marketingiem. Oczywiście, przyniesiesz wizytówki i ulotki, które odwiedzający mogą zabrać ze sobą, ale jest jeszcze wiele innych rzeczy, które możesz zrobić.

Jakie produkty należy przynieść na wystawę? Wspomnieliśmy już o wizytówkach i ulotkach. Upewnij się, że są one aktualne, dobrze zaprojektowane i fachowo wydrukowane - nie będziesz jedyną firmą konkurującą o biznes zwiedzających. Jednakże, aby impreza naprawdę działała dla Ciebie, istnieją inne produkty, których powinieneś użyć. Oto nasza super siódemka: Co to jest plakat? Plakaty pomagają zmaksymalizować całą dostępną przestrzeń na ścianie i na pionowych powierzchniach. Plakaty są dostępne w różnych rozmiarach, od A4, idealnych, gdy przestrzeń jest ograniczona, aż do 60 x 40 cali.

Naprawdę rzucający się w oczy obraz lub sprytny nagłówek na plakacie sprawi, że ludzie znajdą się na twoim stoisku lub w okolicy, aby dowiedzieć się więcej o tym, co masz do zaoferowania. Czym są stojaki zwijane na banerach? Twój zestaw wystawienniczy nie będzie kompletny bez stoiska do zwijania banerów. Stojące na wysokości 2m i dostępne w szerokościach od 800mm do 1500mm, zwijane stojaki bannerowe informują wszystkich o tym, gdzie jesteś i co robisz. Są przenośne, lekkie, łatwe do postawienia i wyposażone w torbę do przenoszenia, dzięki czemu można ich używać wielokrotnie. Idealne na ruchliwy sezon wystawienniczy.

Czym są winylowe banery PVC? Ogłoś swoją obecność nawet w najbardziej zatłoczonym pomieszczeniu za pomocą winylowego bannera PCV. Banery PVC o długości do 3000 mm są nie do przeoczenia i stanowią prawdziwe potwierdzenie Twoich intencji biznesowych. Co to jest samoprzylepny materiał winylowy? Samoprzylepny materiał winylowy przekształca każdą powierzchnię.

Ścianki działowe, blaty i inne meble wokół twojego stoiska natychmiast staną się bardzo skutecznym, unikalnym marketingiem, gdy zostaną pokryte winylem samoprzylepnym. Co to jest broszura? Kiedy Twój marketing wielkoformatowy przyciągnie odwiedzających do Twojego stoiska, profesjonalna broszura lub firmowa broszura dostarczy im więcej informacji na temat Twoich produktów, usług i biznesu, więc masz wiele do rozdania. Upewnij się, że są one aktualne i że projekt jest spójny w całym Twoim marketingu wystawienniczym.

Co to jest "strut card"? Krótka przestrzeń? Strut cards zajmują niewiele powierzchni, ale są skutecznym i niedrogim sposobem na podkreślenie tego, o co Ci chodzi.

Jak efektywna jest reklama zewnętrzna? Po co czekać, aż zwiedzający wejdą do hali? Dobrze umieszczone reklamy zewnętrznej w pobliżu wejścia i na drodze do miejsca umieścić swoją markę w umysłach ludzi jeszcze przed ich wejściem. To daje Ci przewagę w świecie, w którym każda świadomość marki jest nieocenionym marketingiem.

Top