• 23 czerwca 2024

Samochód typu crossover łączy w sobie cechy samochodu sportowo-użytkowego i osobowego. Kiedy można "zapożyczyć" cechy z dwóch typów produktów, można zaoferować klientom to, co najlepsze z obu światów. I chociaż nie jest to samochód, integracja pożądanych elementów druku cyfrowego w środowiskach produkcyjnych i biurowych jest dokładnie tym, czego dokonała firma Xerox w zaprezentowanej dziś nowej kolorowej drukarce do lekkiej produkcji: Xerox Color 550/560 Printer. Ta wszechstronna drukarka przeznaczona dla środowiska produkcyjnego posiada następujące cechy:

    Niskotopliwy toner EA (agregacja emulsji) zapewniający wykończenie zbliżone do offsetu, wyraźny tekst i grafikę o wysokiej rozdzielczości Rejestracja +/- 1,2 mm Druk w rozdzielczości 2 400 x 2 400 dpi Opcje wykańczania w linii, w tym zszywanie, dziurkowanie, składanie i tworzenie broszur na nośnikach niepowlekanych i powlekanych Szeroka gama podłoży, w tym nośników specjalnych Zaawansowane narzędzia do zarządzania kolorem i usprawniona produkcja dzięki Xerox FreeFlow Digital Workflow Collection, EFI Fiery lub Creo Print Servers.

W środowisku biurowym drukarka Xerox Color 550/560 Printer może:

    skanować, kopiować i faksować z dużą prędkością, zarówno w kolorze, jak i w czerni i bieli Utrzymywać własność intelektualną uporządkowaną i zabezpieczoną dzięki automatycznemu trasowaniu i dostarczaniu Dostosować ustawienia sterownika druku w celu uzyskania oszczędności i wydajności lub dostosować ustawienia do konkretnych zastosowań Zapewnij maksymalną produktywność, umożliwiając wielu użytkownikom jednoczesne wykonywanie różnych zadań Uprość proces przechwytywania, edycji, zarządzania i przechowywania dokumentów dzięki rozwiązaniom Xerox w zakresie przepływu pracy, takim jak Xerox Scan to PC Desktop

Kiedy można go nabyć? Drukarka Xerox Color 550/560 Printer jest dostępna od ręki na całym świecie, a jej cena katalogowa w Stanach Zjednoczonych wynosi poniżej 40 000 USD. Jeśli będziesz na targach Graph Expo, odwiedź stoisko Xerox nr 600 i zobacz ten nowy produkt w akcji! Jeśli podobał Ci się ten wpis, być może zainteresują Cię również:

    Xerox Color 550/560 Co mają ze sobą wspólnego Xerox Color 550/560, druk zabezpieczony i Narodowy Dzień Liczby Pi? Produktywność i wszechstronność: Poznaj nowe prasy kolorowe Xerox J75 i C75

Top