• 23 marca 2023

Niedawno wprowadziliśmy zupełnie nowy produkt do naszego portfolio druku cyfrowego, z przyjemnością przedstawiamy notatnik... nie, nie w wersji Microsoft, ale spersonalizowany, namacalny i użyteczny (papier firmowy) notatnik!

Na tym blogu omówimy znaczenie notatników, jak je zaprojektować, jak są produkowane i czego możecie się Państwo spodziewać zamawiając je u nas online.

Jaki jest najlepszy rozmiar notatnika?

Notatnik nie zawsze musi być duży i odważny, aby można było wypowiedzieć się na jego temat - równie mocny jest zwykły notatnik, który zawiera Twoje logo, hasło i dane kontaktowe. W związku z tym, najlepszy rozmiar notatnika zależy w dużej mierze od Twoich wymagań. Oto 3 najważniejsze wskazówki, które pomogą Ci podjąć decyzję:

 • Notatniki dostępne są we wszystkich kształtach i rozmiarach. Jednak najpopularniejszy rozmiar to A4 (210mm x 297mm) z 25 kartkami na notatnik.
 • Jeśli szukasz notatnika, który będzie oferował dużo miejsca, to zalecamy korzystanie z formatu A3 (420mm x 297mm).
 • Jeśli potrzebujesz mniejszy notatnik, który będzie łatwy do przenoszenia, zmieści się do torebki lub teczki, zalecamy A6 (148mm x 105mm) lub A5 (210mm x 148mm).

Jakiego rodzaju klej jest stosowany w notatnikach?

W DigitalPrinting.pl używamy standardowego w branży kleju, który jest trwały, długotrwały i mocny, co oznacza, że nie musisz się martwić, że twój notatnik się złamie i wypadną Ci luźne strony.

W jaki sposób wiążesz papier do notatnika z klejem?

Twój projekt zostanie wydrukowany, oddzielony szarą podkładką, a następnie przyklejony wzdłuż górnej (krótkiej) krawędzi arkusza. Proces, który stosujemy jest wypróbowany i przetestowany w przemyśle poligraficznym, dając Ci produkt, który jest niezwykle popularny. Po wyschnięciu kleju przeprowadzamy kontrole jakości na Państwa notatnikach, zanim dostarczymy je pod Państwa adres.

Ile notatnika można zadrukować?

Wierzymy, że Twoja kreatywność nie powinna być ograniczona. Kiedy zamawiasz u nas online, masz całą stronę do pracy! Oczywiście jest jednak kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu notatnika:

 • Ważne jest, abyś dostarczył na górze, na dole i na prawej krawędzi swojej strony 3 mm strefę bezpieczeństwa, 5 mm strefę bezpieczeństwa na górze, na dole i na prawej krawędzi, jeśli przedmioty nie będą się wykrwawiać oraz 20 mm strefę bezpieczeństwa na lewej krawędzi do wiercenia.
 • Na życzenie klienta wykonujemy otwory o średnicy 6 mm. Środek otworów wiercony jest w odległości 12 mm od lewej krawędzi i jest oddalony o 80 mm od siebie tak, aby pasował do wszystkich 2 otworów i 4 otworów segregatorów pierścieniowych.

Czy każda strona mojego notatnika będzie oznakowana?

Tak. Kiedy zamawiasz online z DigitalPrinting.pl, każda strona w Twoim 25 lub 50 notesie jest drukowana jednostronnie z Twoim projektem na każdej stronie.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli chcesz, aby na drukowanych stronach w notatniku pojawiły się linijki z linijkami, musisz umieścić je w swoim projekcie, ponieważ drukujemy dokładnie to, co nam dostarczasz.

Czy notatniki są dobrym narzędziem marketingowym?

Tak, uważamy, że notatniki są prostym, ale skutecznym narzędziem marketingowym dla Twojej firmy. Notatniki będą reklamować Twoją markę przez cały rok, jeśli zostaną umieszczone na biurku Twojego klienta i są doskonałym sposobem na promocję Twojego biznesu, zwiększenie świadomości marki i zapewnienie, że Twoja firma jest zawsze w zasięgu ręki klienta.

Jakie szczegóły biznesowe powinienem umieścić w notatniku?

Ważne jest, aby umieścić w notatniku następujące dane biznesowe, aby klienci korzystający z Twojego notatnika wiedzieli dokładnie, kim jesteś i jak się z Tobą skontaktować.

 • Nazwa firmy
 • Logo firmy
 • Adres służbowy
 • Dane kontaktowe firmy
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Biznesowa strona internetowa

3 Sposoby na bycie kreatywnym z A Notatnik

Tutaj, w Digital Printing, zrobiliśmy kilka badań i znaleźliśmy 3 różne sposoby, w jaki można uzyskać kreatywność z dziełem notatnika i uczynić go wyróżniającym się!

Lista rzeczy do zrobienia w notatniku

Zajmij się tym! Lista rzeczy do zrobienia" to zabawny sposób na zorganizowanie pracowitego, codziennego życia w biurze. Pomaga ona zorganizować to, co chcesz zrobić w ciągu dnia, rozbić duże projekty na małe, łatwe do zarządzania zadania lub mieć przestrzeń na stworzenie strategii/planu realizacji zadań.

Listy rzeczy do zrobienia są również doskonałym sposobem na uwolnienie się od stresu: kiedy zaznaczasz rzeczy z listy, widzisz, jak praca jest wykonywana, czujesz się bardziej produktywny i pozwalasz na przejście do następnego zadania w sposób efektywny. Są one również doskonałym narzędziem pomagającym w ustalaniu priorytetów zadań i ułatwiającym zmianę harmonogramu i bardziej efektywną organizację czasu.

Projektując ten notatnik w stylu "listy rzeczy do zrobienia", upewnij się, że Twoje dzieło zawiera pole wyboru z linijkami.

Notatnik z wiadomościami

Notatniki z wiadomościami są obowiązkowym elementem piśmienniczym w biurze. Stanowią one zwięzłe podsumowanie rozmów telefonicznych od klientów, które są następnie przekazywane ich opiekunowi klienta.

Dzięki temu kierownik konta klienta otrzymuje od nich właściwe informacje na temat kluczowych danych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta jest kluczowym aspektem świata biznesu.

Podczas projektowania notatnika z wiadomościami zalecamy umieszczenie w nim pola wyboru (pozwala to na zaznaczenie dostarczonych wiadomości) oraz dodatkowego miejsca na imię i nazwisko, numer kontaktowy i szczegółową wiadomość o połączeniu.

Notatnik myśli

Idealny do pracowitego biura... "Notatnik myśli". Notatniki Thoughts to idealne rozwiązanie, aby zapisywać wszystkie chwile EUREKA, burzę mózgów w nowej kampanii lub zapisywać wszelkie uwagi/korekty.

Projektując notatnik myśli, zalecamy pozostawić wystarczająco dużo miejsca na pomysły, stworzyć pajęcze diagramy lub listy punktowe.

Jak mogę załadować moją pracę?

Prosimy, abyś załadował swoją pracę jako jeden plik PDF gotowy do druku. Będziesz musiał zaprojektować tylko jedną stronę, a my użyjemy dokumentu do wydrukowania 25 lub 50 stronicowego notatnika. Jeśli chciałbyś, aby notatnik zawierał linijki do pisania, musisz umieścić je w swoim pliku PDF Print Ready.

Top