• 28 lutego 2024
Drodzy Klienci, Przyjaciele, Partnerzy i Współpracownicy,

Od początku, Ironmark nie zamierzał być tylko drukarnią komercyjną. Nasi klienci zasługiwali na więcej w tym płynnym, stale zmieniającym się krajobrazie biznesowym.

Raczej pracowaliśmy za kulisami, aby stworzyć nowy rodzaj firmy; stale rozwijające się ramię marketingowe i komunikacyjne dla klientów. Powodem, dla którego to się udało jest to, że nasze nieustanne zaangażowanie w solidne relacje jest zakorzenione w całkowitym zaufaniu i przejrzystości. Dzięki naszej zdolności do przyjmowania zmian i przewidywania trendów w branży, nasze partnerstwa z klientami przyniosły wzrost biznesu w stale zmieniającym się świecie.

Biorąc pod uwagę sukces, jaki odnieśliśmy z firmą Ironmark dzięki partnerom takim jak Ty, moim celem było wprowadzenie firmy na scenę krajową, rozszerzenie naszego modelu produkcyjnego na wiele zakładów w całym kraju oraz rozbudowanie naszej strony usług marketingowych w celu dostarczenia klientom rozwiązania typu "wszystko w jednym", od koncepcji do dostawy.
Dziś ten cel jest o jeden duży krok bliżej do realizacji.

Mam przyjemność ogłosić, że Matt Marzullo i ja nawiązaliśmy współpracę z Post Capital Partners LLC w celu zakończenia inwestycji w Ironmark, Inc, firmę będącą właścicielem Ironmark i Printing Specialist ("Ironmark"). Będę nadal kierował firmą jako dyrektor generalny, a Matt będzie nadal pełnił funkcję prezesa. Razem wchodzimy w nowy rozdział wzrostu dzięki temu partnerstwu. Kliknij tutaj, aby przeczytać informację prasową.

NASZE PLANY ZWIĄZANE Z NOWĄ INWESTYCJĄ

Planujemy inwestować w ludzi, technologię i strategiczne przejęcia, aby dalej budować naszą platformę omni-channel marketing delivery. Nasz zespół wykonawczy pozostaje nietknięty, podekscytowany i w 100% zaangażowany w naszą wspólną przyszłość. Ta zmiana zapewni firmie Ironmark przyspieszone możliwości rozwoju w celu rozszerzenia naszych usług, aby zapewnić większą wartość dla naszej obecnej bazy klientów w większej liczbie obszarów kraju. Będziemy inwestować w ulepszenia technologiczne, dzięki którym możemy usprawnić procesy i sprawić, że firma Ironmark będzie bardziej wydajna i lepsza niż kiedykolwiek w tym, co robimy najlepiej - w obsłudze naszych klientów. Będziemy również inwestować w naszych ludzi, aby zapewnić, że jesteśmy dobrze przygotowani do obsługi naszych klientów i kontynuowania kultywowania silnych, trwałych relacji.

DLACZEGO WYBRALIŚMY PARTNERÓW POSTKAPITAŁOWYCH

Po pierwsze, dyrektor zarządzający i współzałożyciel, Michael Pfeffer oferuje głębokie i szerokie doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć. Michael ma wizję ekspansji Ironmark, która jest idealnie dopasowana do mojej. Po drugie, Post jest zaangażowany w długoterminowe spojrzenie na rozwój Ironmark; wiedza i konsultacje ich zespołu będą nam dobrze służyć w przyszłości. I wreszcie, Jeff Riback, partner wykonawczy Post Capital, jest 40-letnim weteranem branży poligraficznej. Wnosi on ogromną biegłość w dziedzinie druku komercyjnego i zna potencjał wzrostu.

Jednym z powodów, dla których Post Capital był pod wrażeniem Ironmark, była nasza zaufana reputacja w zakresie jakości i wiedzy technicznej, co czyni nas wyjątkowo dobrze przygotowanymi do dalszego rozwoju w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania branży na efektywność marketingową poprzez zautomatyzowaną technologię i rozwiązania typu "wszystko w jednym".

ekscytujące czasy są przed nami

Nie umknęło mojej uwadze, jak wielu z Was, naszych klientów i partnerów, było z nami od początku i pomogło ukształtować nasz wspólny sukces. Jestem podekscytowany kontynuacją tego partnerstwa i tym, co przyniesie przyszłość, razem!

Z wdzięcznością za Wasze partnerstwo przez lata,

Jeff OstensoCEO
, Ironmark

Top